فارسی / English
Wrap

پلان از آغاز تا امروز

این واحد صنعتی در اواخر دهه 30 با تولید وسایل و تجهیزات تزئینی لوازم خانگی و آشپزخانه در یک کارگاه نسبتاً کوچک واقع در جنوب تهران با نام “ اتحاد ” حضور خود را در بازار ایران اعلام نمود که با توسعه آن در دهه 40 تحت نام تجاری “ پلان ” سمبل کیفیت و ظرافت لقب گرفت.
 
استقبال بی نظیری که از سماورهای تولیدی این واحد به عمل آمد، با ارائه سماورهای نسوز که با استفاده از تکنولوژی شرکت E.G.O آلمان برای اولین بار به وقوع پیوست به اوج خود رسید و موجب گردید تا کارگاه پلان تولید تجهیزات تزئینی را کنار گذاشته و به صورت تخصصی به تولید سماور برقی اتوماتیک بپردازد. در دهه پنجاه و با توسعه صنعت و بازار و افزایش نیاز، محل کارخانه به کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج و فضایی بزرگتر منتقل گردید که با ورود گاز شهری به منازل، کتری های روگازی شیردار و متعاقب آن سماور گازی نیز به تولید صنعتی رسید. پیشتازی پلان در تولید سماور با تولید سماور دوجداره به عنوان اولین و تنها سماور برقی دارای رتبه مصرف انرژی A، امروزه نیز ادامه دارد. در حال حاضر شرکت پلان با تولید محصولات متنوع سعی بر همگامی با تنوع سلیقه و نیاز مصرف کنندگان دارد.
 
نام پلان در صنعت همواره یادآور دقت و در خانه های مصرف کنندگان سمبل کیفیت میباشد، که حاصل آن اخذ جوایزی مانند عقاب طلایی کیفیت از اسپانیا، مجوز کاربرد نشان CE اروپا، نشان استاندارد ایران برای تمام محصولات، عنوان واحد منتخب نمونه استاندارد برای دفعات متعدد و همچنین اخذ دو لوح “ طرح برتر ” بوده و حضوری همیشگی نزد علاقمندان به عنوان “ یادگار ماندگار ” میباشد.

  44195757 - 44196600 (021)

  44196900 (021)

 www.plansamovar.com

         

ایران، تهران،

کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج

(بزرگراه شهید لشگری)، پلاک 491

© Copyright 2019 Plan Design by M.S.Haghighi & E.Rezaei